Veiling

Oldtimer Tour Kraalberg 21 september 2019

editie 28

Voor de tweede keer organiseren wij een veiling. De opbrengst van deze veiling zal eveneens worden geschonken aan het familiehuis Daniel den Hoed. Met dank aan diverse sponsoren hebben wij prachtige veilingitems verzameld. De veiling zal plaatsvinden nadat alle deelnemers zijn gearriveerd op het evenemententerrein bij Gauchos in Hillegersberg. De verwachting is dat de veiling om circa 16.00 uur zal starten.

De items welke op de veiling worden aangeboden zijn onder andere:

- uitgebreide familie-foto-reportage door Mirjam Lems Fotografie

- VIP-arrangement voor twee personen bij de halve finale ABN-AMRO World Tennis

   Tournament 2020 inclusief een exclusieve rondleiding achter de schermen en

   catering in VIP lounge op 15 februari 2020

- diner of lunch voor 4 personen bij het bekende restaurant Old Dutch

- exclusieve "achter de schermen" rondleiding op Rotterdam The Hague Airport

- 2 keer een flight bij Golfbaan The Dutch voor 4 personen

- dinercheque bij Eetlokaal Het Witte Huis, inclusief de unieke toegang tot het het

  dak van gebouw Het Witte Huis

- hockeyclinic door Heren 1 bij Hockey Club Rotterdam

- hockeyclinic door Dames 1 bij Hockey Club Rotterdam

- 3 gangendiner voor 2 personen bij het smaakvolle ‘t Ambachtshuys in

  Hillegersberg

- twee kaarten voor de Leadership Summit 2019 bij Rotterdam School of

  Management, Erasmus Universiteit

- prachtige elektrische Cortina transportfiets

- diner voor 2 personen bij Facet Eten&Drinken in Hillegersberg

- een dag gebruik van een nieuwe Audi E-Tron

- maatpak van Aart

- verrassingsdiner bij restaurant De Nieuwe Chinese Muur

- een dag gebruik van een BMW Cabrio

- Sonos speaker van EP Boelaars

- een dag sloep varen bij Geen Boot Wel Varen

Copyright Lc Rotterdam-Kraalberg 2019 ©  All Rights Reserved